El Speedo Katalog

El Speedo podzim
 

El Speedo paragliding - hromada listopadových novinek

 
 

Hola Piloti,  

koukám na předpovědi a je to maras. Kdo stihnul odjet do Bassana, tak si poletuje, já zůstal v Beskydech a mám alespoň více času na přípravu nové sezóny. 

Abych řekl pravdu - je toho tolik, že se teď do vzduchu ani moc nehrnu. Dokončujeme nové modely JIMMY3, OZZY2 a JANIS, už teď je vidět, jak se to zase všechno parádně posunulo do dalšího výkonu a stability na speedu, jak to má šťávu a smysl. Makáme na nové školní FUERTĚ, novém batohu KEYLONG, do toho finišujeme s přípravou nového El Speedo FLIGHT PARKU a dalších dvou na to navazujících projektů - no tak to mám já. 

 

 

 

A u toho koukám taky na to, jak to v Praze bublá a moc bych si přál, ať se to konečně pohne, ať máme všichni větší klid na vlastní životy a na přátele. 

Protože času je málo, tak proč si ho otravovat lidma, kteří kolem sebe mávají strachem a provokacemi. 

Pozitivní nálada není náhoda. Je to důsledek duševní síly a čistoty. A ve vzduchu se to čistí parádně.

Těším se na setkání s vámi - ve vzduchu i na zemi. Ale teď valím hrát hokej. Zdar :o).

Dalibor Carbol

 
Novinky - listopad
 

Nová

ALTO PARAGLIDING SCHOOL

pro Prahu, střední a severní Čechy 

Alto Paragliding

 

Připravili jsme novou webovou presentaci pro naši odnož školícího střediska EL SPEEDO na kultovním letovém terénu Raná u Loun. 

Nejdříve my jedeme za vámi a když se vám to zalíbí, tak pak vy dojeďte za námi - to je férový a kvalitní základ naší nabídky v ALTO PARAGLIDING SCHOOL. 

Školící možnosti na Rané jsou velmi zajímavé, ale jen pro první část kurzu. Na výškové lety je potřeba se vydat za námi do Beskyd nebo na alpské terény. Tedy aby bylo jasno - v našich školách s žáky netrénujeme výškové lety na navijáku či odvijáku - to je jistota. 

Pošlete tenhle odkaz svým přátelům a známým, doporučte jim náš Základní trénink jako vstup do volného létání a zanedlouho se s nimi potkáte na kopci. A bude o další zábavu postaráno.

A to i díky tomu, že můžete být s nimi na kurzu taky. Nejenom v ALTU, ale i v BŠL. Mrkněte na nové zjednodušené podmínky El Speedo Asistentského programu.

 

Paragliding PrahaAsistenti

El Speedo RYCHLOBAL Víte jak nejlépe zazimovat váš padák?

Vlhkost v padáku by byla destruktivní, plísně umí udělat své. Dlouhotrvající vysoká teplota si taky se zátěrem umí poradit. Padák složený do nejmenšího možného tvaru - to taky není ideální řešení. 

V El Speedu na přezimování máme RBéčko (Rychlobal). Letos jsme nabízeli a používali jen verzi Ultrino, od příštího roku budeme mít v nabídce také verzi Solid. 

Rychlobal dodáváme v ceně padáku nebo si jej můžete objednat zvlášť v El Speedo kanceláři. 

Vrchlík rozhoďte do prostoru, nechte jej dobře vysušit, pak ho šňůrami stáhněte k sobě (do květáku), uložte ho i se šňůrami do RBčka a stáhnutím obvodové šňůry ho uzavřete. Více RBčko nestahujte. 

Vrchlík má takhle vzdušnost a pohodu na dlouhé zimní večery a na jaře vám RBčko poslouží jako ultralehký batoh při výstupu na kopec :o).

Rychlobal

Parasem

Připravte si přes zimu El Speedo vybavení a užijte si letovou sezónu 2017 hned od jejího začátku...

FREDDIE 2

WANAKA 2

RS Solid 

(KEYLONG a RB Ultrino v ceně)

Parádní výkon, stabilita a bezpečnost střední EN B kategorie, jednoduché vedení v termice - to vše dělá z FREDDIEho ideální padák pro vaše létání po Základním kurzu na dalších několik let. 

Poradíme vám s výběrem velikostí, dalších komponentů i s tím, jak vyše vybavení pořídit ještě levněji...

Freddie2

Freddie2

Termika