El Speedo Katalog

 
Paragliding kurzy - výhody našich klientů

 
 
Využijte výhod a slev, které standardně nabízíme

 
Velmi si vážíme vašeho zájmu, vašeho nadšení a chuti se zlepšovat. Jsme školou létání, která na to všechno aktivně reaguje a proto vám předkládáme tři okruhy výhodných El Speedo nabídek. A nejsou to nějaké symbolické slevy či narychlo spojené akce.
 
El Speedo výhodné nabídky vás motivují k akci ve společnosti vašich přátel, vedou vás v metodických stupních k vyšším znalostem a dovednostem, nabízejí vám reálné vize krásných zážitků. 

 

 
Slevy před Základním kurzem
 

Ženy za polovic – 1+1 pro ženy

Skupiny se slevou 25% - 3+1 pro skupiny
 
Studenti o 10% levněji – ISIC karta


 

Přečtěte si více o Slevách před Základním kurzem...

 

Čím více umíte, tím méně platíte

- to jsou El Speedo Absolventské slevy
Podle vašich dovedností vás v rámci našich kurzů zařazujeme do výkonnostních skupin. Ukazujeme vám tím vaše možné budoucí cíle a umožňujeme vám účastnit se akcí za výrazně zvýhodněných podmínek. Seznamte se s našim programem Absolventských slev... 

Absolventské slevy

 
Balíčky kurzů
 
 
Pro začínající piloty máme zvýhodněné balíčky kurzů:


 
Himálájská cesta

Himálájská cesta

Ani ne za jeden rok od vašeho Základního kurzu s námi budete 14 dní létat 40 kilometrů od osmitisícové Annapurny. Kurzy s tréninkovým programem včetně finálního Expedičního výletu do Nepálu.

A to všechno jen za 23900 Kč.

 Více zde...

 

Alpský XC styl
Alpský XC styl

Další roční tréninkový program obsahující 4 kurzy zaměřené na efektvivní stoupání v termických proudech, aktivní pilotáž a paraglidingové přelety v nejlepších alpských leteckých oblastech.

Cena tohoto balíčku je 20900 Kč.
 
Balíček Dělníci nebes
Dělníci nebes

Tréninkový program rozložený do 5ti kurzů v průběhu jednoho roku, který má cíl pod taktovkou El Speedo instruktorů maximalizovat váš roční nálet. V České republice, v alpských zemích i na ostrově Fuerteventura. 

Cena tohoto balíčku je 21900 Kč.

Více zde...

 

 

Pokročilým pilotům nabízíme zvýhodněné balíčky akcí:
 

 
Bezpečnostní balíček
Bezpečnostní balíček   
 
Precizní zvládnutí Aktivní pilotáže při termickém létání i v různě turbulentním prostředí spolu s důkladným tréninkem nestandardních letových režimů - to jsou cíle ročního Bezpečnostního balíčku.
 
Cena tohoto balíčku je 19600 Kč.

 
Bivak
Bivakový přelet   
 
Bivakový přelet je vrcholná disciplína volného létání. Cesta k němu není jednoduchá a časově nenáročná. Ale pokud chcete zažívat skutečně jedinečná letecká dobrodružství, tak máte jen jednu možnost - jít do toho.
 
Cena tohoto balíčku je 24400 Kč.

 
 
Tandemová radost
Tandemová radost   
 
Pro zkušené piloty je možnost rozdělit se o radost z létání velmi lákavá a zajímavá. A létání ve dvou umožňuje sdílet společně intenzivní zážitky rovou ve vzduchu. Tento balíček je tedy určen všem zájemcům o tandemovou licenci.
 
Cena tohoto balíčku je 16500 Kč.

Více zde...
 
 


Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás, prosím, na 777 311 661.


El Speedo – náskok díky přístupu...
 


 

Nejbližší termíny kurzů, výletů a expedic