El Speedo Katalog


Základní kurz Program 
Absolventských slevPodle vašich dovedností vás v rámci našich kurzů zařazujeme do výkonnostních skupin.

Ukazujeme vám tím vaše možné budoucí cíle a umožňujeme vám účastnit
 se akcí za výrazně zvýhodněných podmínek. 


 Takto se dostanete ke slevám až 50%...
 

 

  SIV kurzy - nestandardní letové režimy (Cena 7900 Kč) Kalendář a přihláška


SIV kurzEl Speedo SIV kurzy jsou vyhlášené velmi zajímavým a intenzivním programem, exkluzivním tréninkem nad Halštatským jezerem (Rakousko) a stabilním Luganským jezerem (Švýcarsko), špičkovým materiálním zajištěním a týmem zkušených instruktorů. Právě zajištění, lokality a propracovaná výcviková osnova dělá z našich SIV kurzů jedničku na trhu. U nás najdete nové cesty ke zvyšování své aktivní bezpečnosti při létání na svahových padácích.

Při našem tréninku budete ve stálém spojení s instruktorem a po celou dobu praktického výcviku budete mít nainstalovanou malou osobní kameru s úhlem záběru 180°, díky které budeme moci společně lépe identifikovat možné chyby při provádění jednotlivých cvičení. Po úvodních "seznamovacích letech" se přesouváme nad zajištěnou vodní hladinu, ze země vás budeme natáčet a metodicky vést celým našim tréninkem. Součástí SIV kurzu je také možnost praktického odhození záložního padáku. Budete-li mít zájem, my budeme připraveni. 
 
 

  XC trénink (Cena 5900 Kč) Kalendář a přihláška


Cross Country tréninkNáš XC trénink výkonnostního létání je šitý na míru vám, kteří už zvládáte termické létání, chtěli byste se vydat na své první přelety a rádi byste tak učinili za pomoci našich závodních pilotů a reprezentantů. Budeme létat ve špičkových leteckých oblastech, osvědčených mnoha mezinárodními závody, dostaneme se do míst, která se pro vás stanou zajímavou výzvou. A s instrukcemi a dobrými radami třech zkušených instruktorů zjistíte, že někdy stačí skutečně málo a letecká trať, na kterou byste si třeba netroufli, se najednou stane vaší oblíbenou cestou. Budeme vás učit taktice přeletu, trpělivosti i efektivnímu využití svahů a údolních větrů. Pokud vlastníte GPS, tak ho rozhodně nenechte doma. Tento trénink vás a vaší výkonnost posune dopředu víc, než cokoliv jiného. 
 
 

  XC bivaky a expedice (Cena 14900 Kč) Kalendář a přihláška


Paraglidingové expediceJiž dlouhá léta se účastníme náročných paraglidingových expedic do nejvyšších hor Světa. Himáláj, Pamír, Ťan-Šan, Andy - to a mnoho dalších jsou  místa, ve kterých jsme se učili poznávat sami sebe. Bivakové expedice jsou vyvrcholením našich představ o skutečně čistém a intenzivním pohybu v horách za pomoci svahových padáků. O tom všem si můžete přečíst v našich článcích, shládnout filmy, fotogalerie...

Rádi se o nabyté zkušenosti podělíme a právě za tímto účelem vám nabízíme XC bivaky a expedice, na kterých si v různých formách a s různou náročností můžete osvojit volné létání v horách na celém Světě. Jak jistě chápete, jde o skutečně exkluzivní akce s netypickým programem a spoustou neočekávaných situací. Vzhledem k různé náročnosti striktně vyžadujeme konkrétní pilotní dovednosti a velkou dávku týmové spolupráce. Jsme připraveni vám ukázat mnoho nového, ale zároveň musíme dbát na vaši bezpečnost.
 
  

  Příprava na instruktorskou činnost (licence PL Instruktor)   


Příprava na instruktoraV našich školách se systematicky věnujeme přípravě a školení nových i stávajících instruktorů paraglidingu. Pro zájemce o instruktorskou činnost vypisujeme každoročně program Asistenti, díky němuž si zájemci mohou udělat dostatečnou představu o náročnosti instruktorské práce. Po jednom roce asistování v našich školách se domlouváme na dalším postupu vedoucím k získání dostatečně velké praxe a následné instruktorské licenci. 


Jestli máte zájem o tento program, zavolejte do El Speedo kanceláře na tel.: +420 777 311 661 a domluvíme se na dalším postupu.
  

Zvýhodněné balíčky kurzů

Bezpečnostní balíček Bivakový balíček Tandemový balíček