El Speedo Katalog

 

     Vyhlídkové lety v Krkonoších


Krkonoše nabízejí hned několik možností ke kvalitnímu volnému létání. Mnoho z vás tato místa znáte z lyžařských středisek nebo i z výletů pěšky, na kole či na běžkách. Pojďte se s námi podívat na vaše místa z větší výšky. 
 

 

Základní tandemový letZákladní let Objednávka  (cena 1300 Kč)


Základní vyhlídkový let je vhodný pro vás, kteří si chcete především vyzkoušet pocit letu, chcete se v doprovodu zkušeného pilota podívat na krajinu jinak, než jak jste zvyklí. Užijte si létání s námi...
 
 

Základní tandemový letZimní základní let Objednávka  (cena 1800 Kč)


Zimní Základní lety nabízíme pro oblast Špindlerova Mlýna a Harrachova. Dopoledne si můžete parádně zalyžovat a odpoledne si s námi zalétat - to zní jako plán, ne?
 
 

Termický tandemový letTermický let Objednávka (cena 1800 Kč)Tento vyhlídkový let je vhodný pro vás, kteří máte chuť kroužit spolu s tandemovým pilotem ve stoupavých proudech, nabírat postupně výšku zajistit si tak krásný pohled do volného prostoru nad vrcholky kopců. Termické létání je nedílnou součástí paraglidingu a nastoupávat stovky metrů v termickém proudění je skutečně jedinečný zážitek.
 
 
 


Vyberte si lokalitu
 

Špindlerův Mlýn (jen Zimní základní lety)Mapa


Lyžařské středisko Špindlerův Mlýn je jedním z nejvýznamnějších zimních center v ČR. Špindlerův Mlýn se nachází v nadmořské výšce 715 - 1 310 metrů na soutoku řeky Labe s Dolským potokem a celé město leží na území Krkonošského národního parku. Díky své příznivé poloze uprostřed nejvyšších českých hor tady není o krásné výhledy nouze. Proč je tedy neumocnit vyhlídkovým tandemovým letem?

K dispozici máme startoviště v areálu Medvědín i v areálu Svatý Petr. V jarních a letních termínech poskytuje Medvědín zajímavé termické podmínky pro závěsné létání, tedy včetně tandemů.
 


Harrachov (jen Zimní základní lety)Mapa Prašivé


Harrachov je místo s obrovskou lyžařskou historií. Nachází se zde mnoho sportovišť, 7 skokanských můstků od K-16 pro nejmenší až po K-185 pro lety na lyžích, certifikované běžecké trasy - prostě vše pro zimní i letní sportovní vyžití. A paragliding k tomu samozřejmě také patří. Díky němu se můžete na celý areál podívat se shora, proletět se kolem skokanských můstků a zažít příjemné zpestření lyžování či klidného pobytu v Harrachově.
 


KozákovMapa Skalky


Tento jihozápadně orientovaný letový terén je mezi piloty velmi oblíben. A to jak díky jednoduché dostupnosti (cca 100 kilometrů od Prahy), tak díky vysoké termické aktivitě, která nám dopřává dlouhé lety v krásném prostředí Českého Ráje. Přímo na start vede asfaltová cesta a ta zajišťuje jednoduchý příjezd vašim osobním vozidlem. Stejně tak přistávací plocha je jednoduše přístupná i pro osobní vozidla.